ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ІНТЕГРАЦІЇ
Ми допомагаємо іноземцям швидко адаптуватися до Європи. Повністю інтегруватися та стати повноцінною частиною європейського суспільства.
Європейський фонд підтримки інтеграції
Наш фонд створено з метою сприяння соціальній згуртованості та допомозі мігрантам інтегруватися у європейське суспільство. Ми постійно працюємо, щоб побудувати суспільство з рівними умовами для всіх. Ми також є неприбутковою організацією.

Наше завдання – забезпечити ефективну інтеграцію мігрантів у всій Європі.


Створити можливості для багатостороннього процесу, в якому держави та мігранти ефективно взаємодіють для ефективного економічного, соціального, культурного та політичного розвитку суспільства. Завдяки чому європейське суспільство стає більш згуртованим, збалансованим і процвітаючим.

Програма HelpUA від ЄФПІ
З початку військових дій в Україні Європейський фонд сприяння інтеграції перерахував Україні гуманітарну допомогу на загальну суму 385 000 євро.
ДОПОМОЖЕМО ТЕБІ
вибери напрямок, який тебе цікавить

Я шукаю допомоги!

Дайте знати, якщо зараз ви або ваші близькі перебуваєте в Європі і потребуєте допомоги. Пам'ятайте, з будь-якої навіть найважчої ситуації можна знайти вихід. Ви не самі! Зв'яжіться з нами, і ми разом знайдемо вирішення вашої проблеми.
ПОВІДОМТЕ НАМ ПРО ПРОБЛЕМУ ЩОБ МИ МОГЛИ ДОПОМОГТИ
Ми прагнемо підтримувати іммігрантів у Європі у будь-яких життєвих ситуаціях. Будь ласка, опишіть вашу проблему якнайдокладніше, щоб, зв'язавшись з вами, ми вже змогли запропонувати перші кроки до її вирішення.
Стати волонтером
Зареєструвати/почати/масштабувати бізнес
ЖИТТЯ в ЄВРОПІ
З чого розпочати переїзд? Що робити, якщо вже отримали відмову у видачі посвідки на проживання? Як переїхати до Європи з дітьми, знайти садок/школу? Депортація – вирок мігранту?

Щодня наші фахівці допомагають мігрантам розв'язувати питання з легальним переїздом та комфортним життям у країнах ЄС.


Головна мета нашого фонду – супроводжувати, допомагати вам протягом усього періоду адаптації у новому суспільстві та державі. Трохи терпіння, спільних зусиль – і ви почуватиметеся як удома! Ви та будете ВДОМА!
Поле для приєднання документів
Як я можу допомогти?

Підтримайте нас!

|
Щодня ми займаємося соціальною та юридичною допомогою мігрантам, лобіюванням законів, але без вашої допомоги наша робота неможлива.

Ми вдячні за будь-яку допомогу. І будьте впевнені, що кожна копійка з ваших пожертвувань піде на добру справу.

Тут ви можете оформити пожертвування на користь фонду.
Благодійність робить світ кращим!
Контакти
Телефон: +48 884 308 488
Пошта: info@eufai.eu
Інформація
Як ти можеш допомогти
Наша адреса
Ul. Chmielna 73b, lok.
14 00-801 Warszawa
Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити найкраще сприйняття сайту. Ознайомтеся з нашою Політикою конфіденційності.
Добре, приймаю
Close
Close
Close
Alex Nowak
Customer Support
Made on
Tilda